Wat is motiverender dan Engels te onderwijzen aan de hand van authentieke jeugdboeken die geliefd zijn bij Engelstalige kinderen?
Dit boek biedt kant-en-klare sequenties om u te begeleiden bij uw onderwijs in GS/CP. De poëtische wereld van deze 4 boeken of hun integratie in het dagelijks leven van kinderen bieden tal van situaties die de taalkundige creativiteit van de studenten bevorderen in de drie vaardigheden die op het programma staan: luisteren, mondeling uitdrukken, deelnemen aan een gesprek.
Deze boeken bieden ook een kennismaking met de culturen van Engelssprekende landen. Ze zijn gekozen: op basis van de culturele thema's die worden gebruikt; voor het vocabulaire of de taalstructuren die worden behandeld; voor projecten die de taalkundige creativiteit van studenten bevorderen; voor hun literaire kwaliteit.
Het boek behandelt de essentie van het GS-CP-programma en is gebaseerd op de ministeriële aanbevelingen: bewustwording van taalkundige diversiteit en een eerste kennismaking om vertrouwd te raken met een vreemde levende taal.
Digitale bronnen om te downloaden: spellen, collectieve of individuele flashcards En, voor beide niveaus: taal- en beschavingsoefeningen, evaluaties
Lijst van Engelstalige jeugdboeken die als ondersteuning dienen voor de Engelse sequenties (klassiekers of originele creaties):
- Old Mac Donald had a farm (boek inbegrepen in het boek)
- Deer Hunting (Engelse vertaling van La chasse au caribou, uitgegeven door L'élan vert)
- Spot can count
- What color, Spot ?
Deze laatste drie boeken zijn niet in het boek inbegrepen. U kunt ze verkrijgen bij de boekhandelaar/e-boekhandelaar van uw keuze.
NIEUW: de digitale bronnen (Mac en PC) worden aangeboden als download. Om hiervan te profiteren, hoeft u alleen maar naar de speciale website te gaan, voorzien van uw persoonlijke activatiecode (alleze informatie staat in uw boek).
Vereiste configuraties: PC: Windows 10 en hoger Mac: macOS 10.15 en hoger Linux: DEBIAN 9 en hoger, UBUNTU 18.04 en hoger, REDHAT / FEDORA 35 en hoger, OPENSUSE 15.4 en hoger - 64 bits Acrobat Reader Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, Opera alle versies
Vind de blog van de auteur: http://storytelling2.canalblog.com/
Sluit u aan bij de discussiegroep Engels onderwijzen vanuit een boek: https://www.facebook.com/groups/282761672453701/